o klube        správna rada        muži        ženy        mládež        hráči        aktuálna sezóna        fotoalbum        archív        kontakt

A-družstvo žiaci     B-družstvo žiaci     C-družstvo žiaci

____________________________

krátke info

Ø stolnotenisová prípravka

Ø žiacke súťaže

Ø tréningy 4x týždenne

____________________________

stolnotenisový materiál

____________________________

partneri

update: 01.08.2023

© 2008-2023 TIGEO

 

C-družstvo žiaci

C-družstvo žiakov TTC Majcichov v sezóne 2023/2024 po deviatich rokoch opäť obnovilo svoju činnosť v druhej najvyššej súťaži Majstrovstiev Trnavského kraja – 2. lige, keďže počet registrovaných detí už presiahol číslo 15. V družstve začínajú hrávať najlepší žiaci zo stolnotenisovej prípravky TTC Majcichov a tvorí ho celkovo 6 detí (4 z Majcichova, 1 zo Zelenča a 1 z Abrahámu), ktorí patria do vekovej kategórie najmladší žiaci. Žiaci C-družstva sa zároveň zúčastňujú aj regionálnych mládežníckych turnajov a turnajov Slovenského pohára mládeže medzi najmladšími žiakmi. Organizačným vedúcim družstva je Richard Kollár a trénerom Tibor Kollár.

Zostavu C-družstva žiakov v sezóne 2023/2024 tvoria Paulína Gálová, Vanesa Halásová, Nela Richtáriková, Gréta Dlugošová, Katarína Hrušovská a Liliana Masníková.

Hlavným cieľom C-družstva žiakov v sezóne 2023/2024 je naberať skúsenosti z dlhodobých súťaží starších žiakov v rámci Trnavského kraja. Ďalším cieľom žiackeho C-družstva je predovšetkým výkonnostne napredovať aj v súťažiach žiackeho stolného tenisu v rámci Slovenska medzi najmladšími žiakmi. Dôvodom činnosti žiackych družstiev je pritiahnuť najmenšie deti k tejto hre, tak typickej pre Majcichov. Aj preto Table Tennis Club Majcichov pozýva všetkých chlapcov a dievčatá – prvákov a druhákov na tréningy v pondelok, utorok, štvrtok a piatok o 17.00 hod. do telocvične ZŠ J. Palárika v Majcichove.

A-družstvo žiakov